KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3638547
nr 363 8547
Gravyrer
2 st, 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 30 maj 2005
500 kr
750 kr
600 kr
700 kr
ledande budet*